Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Bizden Haberler

ExtensaDS ve Route Akademi İşbirliği

İzmir merkezli Route Akademi Danışmalık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ile Estensa Digital Solutions A.Ş. arasında işbirliği kurulmasına yönelik adımlar atıldı. Route Akademi Kurucu Müdürü Bestemi Çalışır ve ExtensaDS yönetim kurulu arasında gerçekleşen görüşmelerde iki firma arasındaki olası işbirlikleri ve gelecekte yapılacak projelere yönelik teknik analiz toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda ilk olarak Route Akademi Kurucu Müdürü Bestami Çalışır tarafından Route Akademi’nin verdiği hizmetler hakkında bilgilendirmeler yapıldı. Ardından ExtensaDS adına Dr. Ali Geriş tarafından ExtensaDS Meta sistemleri hakkında detaylı bilgiler verildi. Son olarak Route Akademi ve ExtensaDS tarafından verilen hizmetlerin karşılıklı olarak nasıl yürütülebileceği ve olası paydaşlıklar üzerine istişarelerde bulundu.

Toplantının sonunda her iki firmanın da ortaklaşa mutabakatı ile yapılacak çalışmaları daha nitelikli bir şekilde gerçekleştirmek ve süreç yönetimini etkin bir şekilde sağlamak adına iki firma arasında iş birliği protokolü imzalandı.